למה ללמוד בבר מאסטר

המאה ה-21 מלאה בידע המציף אותנו מכל מקום, אנחנו נמצאים בחברה ובעולם בו הכשרה מקצועית בתחום כזה או אחר מהווה לפעמים את ההבדל בין הצלחה ושכר טוב לבין עוד עבודה, בעולם הברמנים יש דרישות לאיכות והתמקצעות אישית לכל ברמן או ברמנית, לא ניתן יותר לחלטר או להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

לחצו למידע על קורס הברמנים שלנו

קורס ברמנים מקצועי וחוויתי במיוחד בו תלמדו להיות הברמנים הטובים ביותר בארץ! ברמנים המכינים משקאות אלכוהוליים מיוחדים, קולינאריים, במקצועיות ללא פשרות ולא פחות חשוב, עם חיוך על הפנים

קורס ברמנים מקצועי ואיכותי בבר מאסטר

יתרונות בקורס ברמנים אצלנו:

דגש על התלמיד

קורס הברמנים שלנו הוקם על בסיס הבנה הפשוטה שבו הסטודנט בקורס הוא החשוב ביותר והוא צריך לקבל את כל הידע והתמיכה הטובים ביותר וזאת על מנת להוציא לשוק ברמן שהוא מאסטר ועליו תמיד נבחין בהילה זוהרת המבדילה אותו משאר הברמנים

המדריכים המקצועיים ביותר

בר מאסטר הקימה מערך הדרכה שלא נראה כמוהו ואיגדה בתוך מחלקת ההדרכה של קורסי הברמנים את טובי המדריכים בתחום האלכוהול, ברמנים שמאחוריהם מינימום 7 שנות עבודה וניסיון עשיר של עבודה מאחורי הבר, ניהול ברים, מסעדות וחיי הלילה בכלל. בכל עיר תמיד נמצא את הברמן הבולט ביותר והוא מזוהה באופן מובהק עם בר מאסטר.

אלכוהול אמיתי

אצלנו לא תמצאו מים בצבעים, השימוש בקורסים הוא באלכוהול איכותי ואורגינלי! חשוב לנו לשמור על רמת מקצועיות ללא פשרות, באמצעות הכנת משקאות אלכוהוליים אמיתיים נוכל יחד איתכם להגיע לרמות טעם ואנינות בטעמים של המשקאות שאותם אנו מכינים ללקוחת ושותים בעצמנו.

תעודת ברמן בינלאומית

בסיום קורס הברמנים אתם מקבלים תעודה בינלאומית היחידה בישראל! תעודת ברמן W.B.S.A באמצעותה ניתן להתקבל לכל פאב ומועדון בעולם אשר מכבד את עצמו, כמובן גם בישראל

קורס ברמנים בפאב אמיתי

כלל הקורסים שלנו נערכים אך ורק בפאבים אמיתיים ולא בכיתת לימוד. הסיבה לכך מגיעה שוב מהמקצועיות שחשובה לנו מאוד. כאשר אתם מתרגלים בפאב עצמו, אתם נכנסים למעשה לאווירת הבר ולעבודה עם הכלים מאחורי הבר, כל כלי במקום שלו ולא כאשר הכל מסודר על שולחן בכיתה. כך ההתמקצעות גבוהה יותר.

מחיר קורס ברמנים

קורס ברמנים בבר מאסטר במחיר המשתלם בארץ בהתחייבות! מעבר לעובדה שהקורס הוא במחיר הנוח והמשתלם ביותר, ניתן לשלם עבור הקורס גם באמצעות הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.

התחייבות לעבודה לבוגרים

אנו מתחייבים לכל בוגר ובוגרת קורס ברמנים בבר מאסטר למציאת עבודה בתחום בסיום הקורס. אין לכם סיבה לדאגה בנושא זה. כל פאב בארץ ישמח ואף ממתין בתור לקבל ברמן איכותי ומקצוען שסיים את הקורס בבר מאסטר

 רוצים גם אתם להיות חיות לילה?

צרו קשר כעת ונשוב בהקדם

כמה עולה קורס ברמנים

קורס ברמנים בשיטת Full Menu Training

בואו ונכנס לעובי הקורה ונעמוד על היתרונות הבולטים שיש לקורס ברמנים בר מאסטר ונכיר את מערך ההדרכה והשיטה הייחודית בה הסטודנט מקבל את החומר המעובר לו במהלך קורס הברמנים, הרי כולנו יכולים לבחור מדריכים טובים וללמד, השאלה היא איך?

קורסי ברמנים מחיר

שיטת F.M.T לקורס ברמנים מקצועי הינה שיטה ייחודית הפותחה ע"י דוריאן קופיט ראשי התיבות של שיטה זאת full menu traning במילים אחרות תרגול תפריט מלא של הבר, בבר מאסטר הבנו דבר חשוב, להכשיר סטודנט בצורה טובה לא מסיים את המלאכה אם הסטודנט לא הוכשר הלכה למעשה לעבוד לפי מה שנהוג בשוק העבודה והברים כיום, שיטה זו מקנה לתלמיד, ידע עצום וצבירה של שעות של תרגול בצורה חיה מול תלמידים אחרים, לפי מה שנהוג בשוק ובברים, החל מכרטיסיות תרגול המדמות הזמנה אמיתית בבר לפי תוכנות המחשב המקובלות בברים, הכרות עם שיטות מזיגה והגשה שמותאמות לשנים אלו, הכרות עם בירות האלכוהול העולמיות כמו לונדון, ניו יורק, מילאנו, כל זאת כדי להכשיר את הסטודנט שייצא לשוק העבודה בצורה הכי מושלמת ומותאמת למה שקיים בתרבות האלכוהול המקומית והעולמית,

השיטה מעניקה בנוסף יתרון אחד עצום והוא ביטחון עצמי ומקצועיות לסטודנט בליווי צמוד של מדריכי בר מאסטר, שיטה זו ללא ספק הפכה את קורס הברמנים של בר מאסטר לקורס הטוב ביותר בישראל

רוצה שנציג בר מאסטר יחזור אליך לפרטים נוספים? צור קשר כעת

 שימוש באלכוהול אמיתי בקורס הברמנים

אז מה לומדים???

משך קורס ברמנים שלם של בר מאסטר מקיף כ- 80 שעות לימוד אקדמאיות מקיפות ומלאות, המתחלקות במחציתם לחלק עיוני ומחציתם לחלק מעשי בו התלמידים נכנסים לבר אמיתי לחלוטין ומתרגלים בצורה חופשית לחלוטין, ממש כמו ברמנים בעבודתם היומיומית.

תכנים הנלמדים בקורס הברמנים:

  • ברנדי וקוניאק, ליקרים, וודקה, ג‘ין, רום טקילה, יין, וויסקי, מיקסולג‘י (תורת הערבוב), קפה (כלל תלמידי בר מאסטר מקבלים שיעור בונוס באקדמיה לקפה שממוקמת בהרצליה בו התלמידים עוברים הכשרה מקצועית על קפה, ומקבלים תעודת "בריסטה", תעודה מקצועית לברמן קפה, ותעודה זו ניתנת לתמידי בר מאסטר כחלק מקורס הברמנים), בנוסף קיימים מספר שעורים נוספים כגון פלרינג (להטוטנות בר) ועוד.
  • בשלב המעשי התלמידים לומדים קרוב ל – 200 קוקטיילים ואת חלקם הגדול הם מתרגלים באופן שוטף, כמו שכבר נאמר, עם אלכוהול אמיתי !
  • בנוסף מקבלים התלמידים בקורס הברמנים של בר מאסטר גישה לסימולטור תרגולים ייחודי ויחידי מסוגו בארץ ובעולם, המדמה את העבודה בבר ומעניק לתלמידים של בר מאסטר עשרות שעות של תרגול מאחורי בר.
  • כמו כן בבר מאסטר אנו מאמינים כי הסטודנט לא צריך לכתוב דבר וחצי דבר במהלך השיעור ולשם כך הוציאו את חומר הלימוד במצגת מדהימה שבה קיים כל החומר הלימודי שהסטודנט זקוק לו לצורך הלימוד, בנוסף ישנם גם סרטונים, תמונות של כל המותגים הקיימים בארץ, טפסים ועזרי לימוד כגון כרטיסיות לימוד מיוחדות.
  • התכנים בקורס הברמנים הינם מעניינים מאד ומעשירים את התלמיד בידע רב הנחוץ והכרחי לו בלי לסטות מעיקר הדברים החשובים, תלמידי בר מאסטר שהשתלבו כבר בשוק העבודה בברים השונים יעידו תמיד כי שיטת הלימוד בבר מאסטר עובדת, וכי על ראשם הייתה הילה שהבדילה אותם מברמנים אחרים, אותה הילה שמקנה ערכים, ומקצועיות ללא פשרות ואלו עזרו להם להגיע להישגים והצלחה אישית בתחום וכולם יעידו שקורס ברמנים עושים רק בבר מאסטר. וזה עוד לא הכל, יש גם קורסי המשך למעוניינים

למידע בנושא קורסי ההמשך שלנו,

לחצו כאן

רוצים להיות ברמנים? מלאו כעת פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים נוספים בקטגוריה:
יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018