קורס ברמנים מחיר

קורס ברמנים מקצועי החל מ-1,999 ש"ח (במקום 2,799 ש"ח) 

 
אז , כפי שניתן להתרשם אין ספק שהבחירה ללמוד את מקצוע ה"ברמן" , זו החלטה שדורשת חשיבה אך איזה כיף לדעת שכתלמיד של בר מאסטר אתה מקבל את הכל, כל הפרמטרים הכי מקצועיים שקיימים עוטפים אותך ומלווים אותך אפילו לאחר קורס הברמנים, עד להצלחה אמיתית, ולאלו מכם ששואלים אבל כמה זה עולה לי, ניתן לומר דבר אחד וזה בהתחייבות המחיר לא יהיה הזול ביותר שתמצאו אבל ללא ספק בבר מאסטר תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם, ואת זה אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם.
 

מחיר קורס ברמנים בבר מאסטר

קורס ברמנים מקצועי ניתן לקבל במחיר שווה במיוחד של 1,999 ש"ח (במקום 2,799 ש"ח) בהתאם לתקנון, בנוסף את קורס הברמנים ניתן לעשות גם על חשבון הפיקדון הצבאי. למרות המחיר הזול יחסית, אנו בבר מאסטר בית הספר לברמנים מתחייבים לשימוש באלכוהול אמיתי בלבד ולא שימוש במים בצבעים, מהסיבה שרק באמצעות כך ניתן לטעום ולבחון רמות דיוק לקוקטיילים ומשקאות נוספים במסגרת הקורס. 
 

קורס ברמנים במחיר שווה במיוחד

טעמתם פעם משקה ומאוד רציתם לדעת איך עשו אותו ומה ערבבו בו? הייתם רוצים לארח ולהכין משקאות לחברים כך שתמיד ירצו לחזור אליכם? אם כן תשקלו ברצינות רבה את קורס הברמנים הראשון שתשמעו עליו-  ברמן הוא לא רק תחביב, אלא מקצוע שמצריך כמובן לימודים מתאימים ומקצועיים.

בקורס ברמנים תלמדו להכין קוקטיילים מוצלחים עם הכמויות המדויקות, עם איכות של משקאות שכל אחד יתרשם ממנו. תדעו להבדיל בין אלכוהול אמתי מול מים בצבעים, תלמדו את זרי עולם האלכוהול המרכיבים של כל משקה, כיצד לשתות נכון ואיך מתפעלים בר מקצועי.

למי מתאימים לימודי קורס ברמנים?

לימודי ברמנים מתאימים לכל מי שמעוניין לעבוד כברמן. המקצוע גם מתאים מאוד גם לחיילים משוחררים ובמקומות רבים אפשר לממן אותו באמצעות הפיקדון הצבאי. העבודה כברמן מאוד מתגמלת עבור חיילים ויכולה לאפשר להם ללמוד מקצוע במקביל ליהנות מחיי לילה ולחסוך כסף לחייהם האזרחיים.

קורס ברמנים החל ממחיר 1999 בבר מאסטר

מהי תכנית הלימודים בקורס?

במהלך קורס לומדים איך מכינים מגוון סוגים של משקאות, כמו ויסקי, יין, בירה וכל מיני קוקטיילים. לומדים על המאפיינים של ברים בישראל, שיטות שיווק ותמחור של משקאות שאותם תגישו ללקוחות. עוד בקורס רוכשים מיומנויות ניהול בר שחלקן הן התנהלות מול ספקים, ניהול  של שאר העובדים ופיקוח על הזמנות של לקוחות ועוד.

 מתכונת הלימוד ונושאיו

קורס ברמנים אורך מעל ל- 100 שעות. הקורס ניתן בשעות אחה"צ- הערב. חלק ניכר מהקורס מופנה לניסיון מעשי של התלמידים ותרגול של הכנת משקאות וכל כללי ההגשה שלהם וחלקו מיועד ללימוד תיאורטי מקיף. הנושאים בהם נוגעים בקורס הם: תפריט המשקאות, איך בנוי מבנה בר, כיצד מארגנים את הבר נכון לאירוח, צריכה נבונה של אלכוהול, ניהול המלאי של המשקאות, עזרה ראשונה, אחסון משקאות, הכנה של קוקטיילים, שירות לקוחות אדיב, היגיינה, איך לבצע הזמנה מספקים ולמי לפנות, יצירתיות, תמחור נכון והגון, עריכה של שולחן בר, בטיחות בזמן עבודה, סגירה של בר בתום עבודה ועוד.

תעודה של ברמן מוסמך

מי שמשתתף ומסיים בהצלחה את הקורס ועומד בכל התנאים זכאי לקבל תעודת גמר של ברמן מוסמך. יש מוסדות מסוימים שמעניקים גם דיפלומה מטעם בית הספר ואיגוד הברמנים הישראלי. על מנת לקבל את תעודת מקצוע רשמית, המשתתף אמור לעשות מבחן מעשי ובחינה מעשית.

מחירי קורס הברמנים

אז כמה עולה קורס ברמנים? אם כן המחירים משתנים וזה תלוי בסוג הקורס. בממוצע מחיר הקורס הוא 1,999 ₪ במקום 2,799 ₪. מדובר במחיר אטרקטיבי למדי. חשוב לזכור שמי שמתחיל לעבוד עבדותו מאפשרת החזרת ההשקעה תוך 5 ערבים כברמן. את הקורס ניתן לחלק לתשלומים או לשלם באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים. בתום הקורס מקבלים תעודה בין לאומית WBSA.

 

ראו גם: סדנאות אלכוהול

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018