למידע נוסף

צרו קשר!

חייגו אלינו כתבו לנו

אודותינו

קצת עלינו

הסיפור של בר מאסטר

הכל התחיל לפני 25 שנה ואחרי שנים ארוכות במיטב הברים בארץ ובעולם בהם צברנו ידע מקצועי בעולם הברים ותרבות השתייה, חלמנו לשתף את הידע המקצועי שלנו ע"י פתיחת מוסד לימודים בו יועבר קורס ברמנים מקצועי ראשון מסוגו בישראל.

אחרי מספר חודשים של מחשבות וגיבוש הרעיון חברנו לתדמור, בית הספר למלונאות ובישול בבעלותה של מדינת ישראל והקמנו יחד את בר מאסטר – בית הספר הרשמי לברמנים בישראל. בית הספר הוקם לראשונה ע"י דוריאן קופיט מאנשי המקצוע הבכירים ביותר בארץ ובעולם שגם זכה בתחרות הברמנים העולמית של המותג Remy Martin.

החזון היה להקים בית ספר לברמנים מקצועי אשר יכשיר ברמנים בסטנדרטים בינלאומיים. לאור הקשרים שלנו עם בתי ספר מהעולם הבאנו חדשנות לענף בתי הספר לברמנים ועם השנים חדשנות זו באה לידי ביטוי בכך שבר מאסטר הוא הבית היחיד בישראל שבו תלמידי הקורס לומדים ומתרגלים בבר אמיתי ב- 8 סניפים ברחבי הארץ, תרגול הקוקטיילים בקורס מתבצעים אך ורק עם אלכוהול פרמיום ולא מים וצבעים כנהוג.

אחרי שנים רבות של פעילות קיבלנו הכרה מאיגוד הברמנים האמריקאי USBG ואיגוד הברמנים העולמי IBA.

בסיום קורס ברמנים מוענקת לתלמידי הקורס תעודה בינלאומית המוכרת ע"י איגוד הברמנים האמריקאי USBG  ומחלקת ההשמה של בית הספר מפנה את כל בוגרי הקורס למקומות עבודה בהתאם לסביבת המגורים ולסגנון המועדף. אם אתם מחפשים קורס ברמנים מקצועי אין לנו שספק שבר מאסטר זה המקום המתאים ביותר עבורכם.

הכר את הצוות >
אודותינו

8 סיבות

למה ללמוד אצלנו

בית הספר הרשמי לברמנים בישראל

בר מאסטר מוגדר ע"י הגופים המקצועיים בארץ ובעולם כביה"ס הרשמי לברמנים בישראל – לומדים אצל הטובים ביותר.

תעודת הסמכה בינלאומית
USBG

בסיום קורס ברמנים של בר מאסטר תוענק לכם תעודת הסמכה בינלאומית איתה תוכלו לעבוד בכל מקום בארץ ובעולם!

מסיימים ללמוד מתחילים לעבוד!

סיימתם ללמוד? איזה כיף! מחלקת ההשמה מחכה לכם כדי להפנות אתכם לראיונות עבודה בברים שתמיד רציתם.

לומדים ומתרגלים בבר אמיתי

בר מאסטר הוא בית הספר היחיד בישראל שבו לומדים ומתרגלים בבר אמיתי כדי שתצברו ניסיון מעשי מאחורי הבר כבר במסגרת הקורס.

היחידים שמתרגלים קוקטיילים עם אלכוהול

בר מאסטר הוא בית הספר היחיד בישראל שבו תתרגלו את הקוקטיילים עם אלכוהול ולא מים וצבעים.

סדנאות התמחות שתהיו מקצוענים

יוצאים לסדנאות התמחות מיוחדות - סיור ביקב ברקן, סיור במבשלת קרלסברג, סיור במזקקת הוויסקי, סדנת קפה מתקדמת בלנדוור וסדנת מיקסולוגיה עם אלוף ישראל.

נבחרת המדריכים מנצחת

המדריכים שלנו הם הברמנים של ישראל אשר זכו והשתתפו בתחרויות הברמנים בארץ ובעולם ויהפכו לברמנים מקצועיים שתוכל לעבוד בכל בר שתרצו.

קורס ברמנים במערכת למידה ממוחשבת

כל הקוקטיילים, כל המידע על בקבוקי האלכוהול, סרטוני קוקטיילים מכל העולם אצלכם בטלפון הנייד או במחשב בבית. בית ספר לברמנים שהוא כמו חברת היי טק.
splash-gray