קורס ברמנים יכול לתת לכם הרבה דברים – היכולת לשנן משקאות, להכיר טעמים, שמות, מתכונים שונים, אבל יש כמה תכונות שקצת יותר קשה לקבל במסגרת קורס. אם אתם אוהבים להנות מהחיים, רוצים לעשות מזה על הדרך גם אחלה משכורת ובסביבה צעירה ותוססת אז אתם בהחלט במקום הנכון. יש הרבה דברים שבהחלט יהפכו אתכם לברמנים גדולים כמו אמינות, חברותיות, שירותיות, כריזמה ומיומנויות ידיים. לא בטוחים שאתם מתאימים? כאן שמנו לכם את כל הקלפים על הבר.

נתחיל מהבסיס – סקרנות והמון אהבה

עבודה על הבר היא תהליך של למידה מתמדת ועבור חובבי האלכוהול המושבעים שבינינו זה ממש לא צריך להפחיד אותנו. כשזה נוגע לברמנות כדאי לדעת שמדובר בכמות משקאות חריפים כחול על פני הים וחשוב להיות תמיד עם האצבע על הדופק. אם אתם באים עם סקרנות ושואפים לדעת ולדחוס כמה שיותר מידע אז אתם בהחלט בכיוון הנכון.

כריזמה ושירותיות

לא קל לתחום בין שני הכישורים ועל פי רוב הם מגיעים בין כה וכה ביחד. אם אתם אוהבים עבודה רועשת ותמיד הופכים למסמר הערב גם אם אתם ממש לא מתאמצים אז מקומכם בהחלט איתנו. עבודה על הבר דורשת מודעות אירוח ושירותיות גבוהה. והכריזמה? הכריזמה היא צ'ופר לא קטן שיכול להפוך לקוחות אקראיים ללקוחות קבועים. על הטיפ כבר אמרנו שזה ישפיע?

מוכנים לעבודה מאומצת?

ברמנים עובדים מסביב לשעון וכדאי לכם בהחלט להיות ערוכים לקראת עבודה פיזית לא פשוטה. שעות רבות על הרגליים, היכולת להתמודד עם ריבוי משימות של כמה לקוחות בו זמנית, החלפת חביות בירה, שמירה על ניקיון בסביבת העבודה בכל רגע והצורך לפקח בכל רגע על הגשת המזון בבר אל המלצרים – כל אלו דורשים מכם לא מעט.
בסופו של דבר אם אתם תמיד שומרים על נימה אופטימית, מחייכים ומסבירי פנים בטוח שתעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.