המאה ה-21 מלאה בידע המציף אותנו מכל מקום, אנחנו נמצאים בחברה ובעולם בו הכשרה מקצועית בתחום כזה או אחר מהווה לפעמים את ההבדל בין הצלחה ושכר טוב לבין עוד עבודה, בעולם הברמנים יש דרישות לאיכות והתמקצעות אישית לכל ברמן או ברמנית, לא ניתן יותר לחלטר או להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

לחצו למידע על קורס הברמנים שלנו

קורס ברמנים מקצועי וחוויתי במיוחד בו תלמדו להיות הברמנים הטובים ביותר בארץ! ברמנים המכינים משקאות אלכוהוליים מיוחדים, קולינאריים, במקצועיות ללא פשרות ולא פחות חשוב, עם חיוך על הפנים.

יתרונות בקורס ברמנים אצלנו:

דגש על התלמיד

קורס הברמנים שלנו הוקם על בסיס הבנה הפשוטה שבו הסטודנט בקורס הוא החשוב ביותר והוא צריך לקבל את כל הידע והתמיכה הטובים ביותר וזאת על מנת להוציא לשוק ברמן שהוא מאסטר ועליו תמיד נבחין בהילה זוהרת המבדילה אותו משאר הברמנים

המדריכים המקצועיים ביותר

בר מאסטר הקימה מערך הדרכה שלא נראה כמוהו ואיגדה בתוך מחלקת ההדרכה של קורסי הברמנים את טובי המדריכים בתחום האלכוהול, ברמנים שמאחוריהם מינימום 7 שנות עבודה וניסיון עשיר של עבודה מאחורי הבר, ניהול ברים, מסעדות וחיי הלילה בכלל. בכל עיר תמיד נמצא את הברמן הבולט ביותר והוא מזוהה באופן מובהק עם בר מאסטר.

אלכוהול אמיתי

אצלנו לא תמצאו מים בצבעים, השימוש בקורסים הוא באלכוהול איכותי ואורגינלי! חשוב לנו לשמור על רמת מקצועיות ללא פשרות, באמצעות הכנת משקאות אלכוהוליים אמיתיים נוכל יחד איתכם להגיע לרמות טעם ואנינות בטעמים של המשקאות שאותם אנו מכינים ללקוחת ושותים בעצמנו.

תעודת ברמן בינלאומית

בסיום קורס הברמנים אתם מקבלים תעודה בינלאומית היחידה בישראל! תעודת ברמן W.B.S.A באמצעותה ניתן להתקבל לכל פאב ומועדון בעולם אשר מכבד את עצמו, כמובן גם בישראל

קורס ברמנים בפאב אמיתי

כלל הקורסים שלנו נערכים אך ורק בפאבים אמיתיים ולא בכיתת לימוד. הסיבה לכך מגיעה שוב מהמקצועיות שחשובה לנו מאוד. כאשר אתם מתרגלים בפאב עצמו, אתם נכנסים למעשה לאווירת הבר ולעבודה עם הכלים מאחורי הבר, כל כלי במקום שלו ולא כאשר הכל מסודר על שולחן בכיתה. כך ההתמקצעות גבוהה יותר.

מחיר קורס ברמנים

קורס ברמנים בבר מאסטר במחיר המשתלם בארץ בהתחייבות! מעבר לעובדה שהקורס הוא במחיר הנוח והמשתלם ביותר, ניתן לשלם עבור הקורס גם באמצעות הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.

התחייבות לעבודה לבוגרים

אנו מתחייבים לכל בוגר ובוגרת קורס ברמנים בבר מאסטר למציאת עבודה בתחום בסיום הקורס. אין לכם סיבה לדאגה בנושא זה. כל פאב בארץ ישמח ואף ממתין בתור לקבל ברמן איכותי ומקצוען שסיים את הקורס בבר מאסטר

רוצים גם אתם להיות חיות לילה?

צרו קשר כעת ונשוב בהקדם