אם הגעתם למסקנה שלהיות ברמנים זה מה שמתאים לכם, הגיע הזמן להירשם לקורס ברמנים מקצועי ולהתחיל לעבוד. השאלה איפה ללמוד תלויה במשתנים רבים כמו מיקום גיאוגרפי, משך וזמן הקורס, אך לא פחות חשוב בשאלה איך הקורס נראה ומה אתם הולכים לקבל
על מנת להבטיח לכם את הטוב  ביותר ולוודא שלא תטעו בהחלטה, אנחנו בבר- מאסטר מאמינים במקצועיות לצד קשר אישי ופלטפורמה שהיא קודם כל חוויה ולצד זה גם מקצוע.

הנה כמה נקודות ששווה לקחת בחשבון לפני שסוגרים קורס ברמנים

  • להיות ברמן כרוך בהרבה לחץ וקשר עם הלקוחות, אחת השאלות שאתם צריכים לשאול זה האם המקום שם דגש על עבודה בעומס, קשר בינאישי, העצמה אישית, שפת גוף, מכירה על הבר וכל אותן נגיעות קטנות שעושות את ההבדל בין סתם מלצר שקודם, לברמן מקצועי. אם תהיו אנשי שירות טובים יותר, סביר להניח שתקבלו יותר טיפים וזו גברותי ורבותיי, מילת הקסם.
  • מי מלמד את הקורס , האם מדובר על מדריכים שהם ברמנים בעצמם ויש להם ניסיון בשטח ? כולנו מכירים את המשפט המפורסם "מי שלא יכול לעשות, מלמד" כשזה נוגע לקורס ברמנים, בתי ספר טובים לברמנים משתדלים לגייס אנשים שיש להם ניסיון מעשי על הבר וגם כאלה עם ידע רחב בתחום האלכוהול. היות ומדובר בקורס ממוקד וקצר יחסית, כל שיעור חייב להיות הטוב ביותר ולכן יש חשיבות מכרעת לצוות.
  • באותה נימה יש לשאול האם בית הספר מלמד עם אלכוהול אמתי כמו בבר- מאסטר ולא פחות חשוב איכותי, או שהוא משתמש בצבעי מאכל או תחליפים זולים. העבודה של ברמן מתבססת על הכנת משקאות, אם במהלך הלימודים תחשפו למותגים מוכרים, תריחו, תטעמו ותחוו את האלכוהול, סביר להניח שיהיה לכם קל יותר על בר אמיתי.
  • זה גם הזמן לברר איפה מתקיימים הלימודים, עבודה של ברמן תהיה בדרך כלל בסביבה רועשת, מאחורי הבר יכול להיות צפוף, תארו לעצמכם שעברתם את כל הקורס בכיתה עם כסאות, לוח או איזה בר מאולתר באמצע החדר ופתאום אתם תכלס מאחורי בר אמיתי. השינוי במקום יכול להשפיע על התפקוד שלכם ולכן תמיד עדיף בתי ספר לברמנים שמעבירים לפחות את החלק המעשי בבר פעיל ואותנטי.
  • ומה עם העידן החדש, היום אין עסק שאין לו דף פייסבוק פעיל או אתר אינטרנט, בר- מאסטר מחזיק גם מערכת לימודים און ליין, המאפשרת תרגול וחזרה באמצעות סרטונים ומצגות. אנחנו כל הזמן מחוברים לאינטרנט מהנייד, מהמחשב. אחת הדרכים לדעת אם אתם הולכים ללמוד במקום טוב, זה לחפש אותו באינטרנט ולא לפחד לשאול מה הוא מציע מאחורי הקלעים, על מנת להבטיח שתשלטו בחומר ותצאו מומחים בתחום.
  • עבודה, עבודה. איזו תעודה אני מקבל, האם מדובר בהסמכה בינלאומית, האם בית הספר מקושר ומוכר מספיק כך שהוא יכול לסייע לי למצוא עבודה, נתון חשוב מאוד בשאלה איפה ללמוד.
ומה הדבר החשוב ביותר? לעבור קורס ברמנים במקום שמבין אתכם וכיף לכם להיכנס אליו. קורס ברמנים זה לא עוד קורס, זו חוויה, אם תעברו את הלימודים בכיף, יישאר לכם טעם טוב להמשך, אז שימו לב איזה אנרגיות המקום משדר לכם. המלצה קטנה, אל תהססו לשאול את כל הדברים האלה בשיחת הסגירה.