אין ספק שכאשר אתה סטודנט קשה לך למצוא משרה שתתאים לך. אתה לא יכול לעבוד במשרד , בעבודה שגרתית של תשע חמש, כי עלייך להתחשב בשעות הלימוד, יש  תרגולים, מבחנים, עבודות. שלא לדבר על כך שחיי האוניברסיטה או המכללה, פשוט שואבים אותך.

הפרדוקס הוא שדווקא כשאנחנו סטודנטים אנחנו צריכים כסף. ישנם סטודנטים אשר מממנים את התואר בכוחות עצמם וכשמדובר בכללה מדובר בסכום לא מבוטל ואם אתם סטודנטים שלומדים עיר מרוחקת, אתם נאלצים גם לשלם שכר דירה וכלכלה. לא פשוט.

זו אחת הסיבות שסטודנטים רבים בוחרים לעבור קורס ברמנים או קורס הכנה לעבודה, כמו כזה שנלמד בבאר מאסטר ולקבל מקצוע גמיש, המאפשר לעבוד בשעות לא שגרתיות ולהרוויח יפה. ברמן טוב במקום פופולארי יכול לכסות בערב אחד שכר של שבוע, כך שהעבודה הזו תפורה על סטודנטים שאין להם הרבה זמן לעבוד.

אבל זה יותר מזה, כשאתה סטודנט אתה נמצא כל היום בלחץ של לימודים ועמידה בדרישות. כשאתה ברמן אתה נמצא בסביבה של מוזיקה, אנשים, אלכוהול ובעצם כיף. סטודנטים שעברו קורס ברמנים ועובדים בתור ברמנים, מספרים על כך שהם מגיעים לעבודה עם המון אנרגיה.

"אני מגיעה למשמרת שלי בפאב אחרי יום לימודים ארוך" אומרת נעמה בוגרת קורס ברמנים "אני אולי מגיעה סחוטה, אבל ברגע שאני שומעת את המוזיקה ואנשים מתחילים להגיע, כל האנרגיות שלי נטענות מחדש. כשאתה בבר אתה מרכז המקום , זה נותן תחושה של כוח, אנשים מחפשים אותך וזה פשוט זריקת אנרגיה מטורפת. כל משמרת עוברת לי בכיף"

בדיוק בשביל שתתחילו לעבוד כמה שיותר מהר, בנינו קורס הכנה לעבודה: מנה מרוכזת של החומר שצריך לדעת על מנת לככב על הבר, בפרק זמן קצר ועם הרבה אקשן. תכלס הקורס בנוי למי שאין לו זמן לבזבז ורוצה לקבל את החוויה של קורס ברמנים עם תוצאות מהירות, חיילים משוחררים, סטודנטים, זה בול עליכם ויש סטודנטים שמקדימים תרופה למכה ולוקחים קורס ברמנים לפני שהם נרשמים ללימודים, על מנת שכאשר יתחילו ללמוד, יהיה להם ביד מקצוע אטרקטיבי "לפני שנרשמתי לאוניברסיטה עברתי קורס ברמנים" מספר ליאב ככה שכל החברים שלי חיפשו עבודה, לי היה כבר מקצוע ואפילו קצת ניסיון. לעבור את הקורס לפני שאתה לומד, שיהיה לך משהו ביד זה הכי חכם בעיני" ויש גם את הדרך המקוונת.

היום ניתן לעבור את החלק העיוני בקורס בלמידה מרחוק, מה שאומר שאתם לא צריכים להגיע פיזית לבית הספר, אלא לומדים באמצעות מערכת שעורים אינטרנטית המשלבת בין מצגות וסרטונים. מדובר בפתרון חכם, תפור לסטודנטים ולמי שרוצה לשלוט בקצב ההתקדמות שלו. את הניסיון המעשי על הבר, אתם מקבלים במספר פגישות ממוקדות, נטו ניסיון ונטו התנסות.

עומדים בפני לימודים או נמצאים בעיצומה של שנת לימודים ומחפשים מקצוע שלא רק יכניס אלא גם יהיה מהנה, אין כמו לשלוט בבר ולדעת שמלצרים יש בשפע, ברמן יש רק אחד.

ראו גם: קורס ברמנים לחיילים