קורס מקצועי לברמנים

אתה בדרך לעשות -הרבה יותר כסף!
אז חשבת להיות ברמן שמרוויח הרבה יותר כסף? מצוין. אתה על המסלול הנכון, המסלול המתקדם לברמנים BarMaster Live קורס הברמנים היחידי בישראל שנותן לך יותר מהכל, כדי שתצא ברמן שכל בעל בר, פאב, מועדון או בית קפה ירצה שאחד כמוך יעבוד אצלו. כי כשאתה יותר מקצוען, אתה נותן שירות טוב יותר ומקבל יותר טיפים.

רגע, אבל מי אתם?

בר מאסטר הינו בית הספר לברמנים ולתרבות השתייה, הגדול והמקצועי ביותר כיום בארץ. בית הספר הוקם בשנת 1998 ע"י דוריאן קופיט מבכירי המרצים בתחום האלכוהול בישראל, בוגר האבסולוט אקדמי בשוודיה, בוגר האוניברסיטה דל קפה באיטליה, מונין אמבסדור, וזוכה בתחרות הבינלאומית "רמי מרטן סטייל מאסטר" שהתקיימה בצרפת.

למה BarMaster Live יותר טוב מכל קורס אחר?

מכיר את זה שיש "טוב" אבל יש "מצוין"? ככה זה גם בקורס ברמנים. BarMaster Live זה קורס למי שרוצה להיות ברמן מצוין, שעושה הרבה יותר כסף מסתם אחד שעשה סתם קורס ברמנים.BarMaster Live נותן לך דברים ייחודיים שלא תקבל בקורסים אחרים (האמת, גם אנחנו לא יודעים למה הם חוסכים עליך).
 • סימולטור תרגולים
  כאן תתאמן על קוקטיילים, צורות הגשה, שירות ללקוח, מבחן ועוד מול לקוחות אמיתיים (שנותנים לך ציונים). רק ככה תהיה מוכן לעבודה בשטח. אגב, זה פטנט עולמי ייחודי שלנו.
 • חניכה אישית
  בבר מאסטר לוקחים אותך אישית, במהלך הקורס ילווה אותך צוות הדרכה מקצועי, שידאגו לתת לך ייחס אישי לאורך כל הקורס.
 • תרגול באלכוהול אמיתי
  אנחנו לא חוסכים עליך אפילו טיפה. בניגוד לבתי ספר אחרים, בהם התרגול מתקיים עם מים וצבעי מאכל, כאן זה הדבר האמיתי.
 • המדריכים הטובים ביותר
  5 שנים של ניסיון, עבודה בברים הכי נחשבים, חצי שנה של מבחנים ועוד… לא פלא שהמדריכים שלנו הם מהשורה הראשונה בארץ בתחום האלכוהול ותרבות השתיה.
 • חוברת קורס הדרכה ע"ג דיסק
  כל החומר (ואפילו יותר) מחכה לך פה. זה יהיה התנ"ך שלך והחבר הכי טוב גם אחרי הקורס. החוברת מתעדכנת און ליין ולכן נחשבת לחוברת המעודכנת ביותר שיש.
 • לימוד ותרגול בברים ומועדונים פעילים
  כדי שאתה תהפוך את הבר לבית השני שלך ותתמקצע בו הכי , וכמה שיותר, אתה למעשה הופך את הבר למיגרש הביתי שלך וכדי שכשתתחיל לעבוד, שום דבר לא יהיה לך חדש, ותרגיש הכי בבית.
 • הפניה מובטחת לעבודה
  אנחנו מתחייבים בכתב להפנות אותך למקומות עבודה בסיום הקורס (ולא משנה מתי זה היה). יש לנו את הקשרים. אנחנו מכירים את האנשים והמקומות הנכונים
 • קורס התמחות
  איך מקבלים טיפים שמנים? נותנים גוד טיים ללקוח בבר. ולכן תוכל לבחור אחד מ- 3 קורסי התמחות (לטה ארט, פלרינג או קורס להכנת בירה ביתית) שיתנו לך כלים לעשות יותר כסף על הבר.
  סדנת קפה – ברמן זה לא רק אלכוהול. לכן גם ה-COFFEE ACADEMY כלול בקורס. כאן תלמד על מכונת קפה, מטחנת קפה, קליית קפה וכל נושא הקפה.

שיעורי שירות ואומנות המכירה – כיצד ליצור חווית מכירה על הבר וכמובן איך להוציא יותר טיפים מהלקוח.

תעודות בינלאומיות
רק BarMaster Live פותח לך יותר דלתות ויותר הזדמנויות עבודה בכל העולם, כי אם כבר לעשות יותר כסף, מה אכפת לך שזה יהיה בחו"ל? מכאן תצא עם התעודה המתאימה.
תעודה מטעם איגוד בתי הספר לברמנים העולמי W-B-S-A  אשר יושק בתאריך 31/12/10 WWW.W-B-S-A.COM
תעודה מטעם ארגון בתי הספר לברמנים I.G.H.R.M

כ-100 בתי ספר לברמנים מכל העולם מאוגדים בארגון היושב בפלורידה, ארה"ב,. וכל מי שמחזיק תעודה של ארגון זה מתקבל כאורח כבוד ואף עוזרים לו במציאת עבודה.  www.HOSPITALITYGUILD.com
תעודת דיפלומה לקיר
תעודה בינלאומית לכיס

שאלות ותשובות

לא יכולתי להגיע לשיעור. הלך עלי?
מה פתאום! ניתן להשלים שיעורים שהוחמצו, ללא תוספת תשלום, מתי שנוח לך.
סיימתי את הקורס, מי מפנה אותי לעבודה?
לבר מאסטר מחלקת השמה אשר עובדת מול מאות בעלי עסקים באופן ישיר, בסיום   הקורס   תוכל ליצור קשר עם מחלקת ההשמה ולקבל במיידי הפניות חמות למקומות עבודה שמחפשים ברמנים בדיוק כמוך.
איך אתם יכולים להתחייב להפנות אותי למקומות עבודה?
בר מאסטר קיים כבר מעל 12 שנים, ובידינו עברו מעל ל-  30,000 בוגרים, רובם היום כבר מנהלי בארים, בעלי בארים, ברמנים וותיקים, וכמו שעזרנו להם למצוא עבודה הם היום נכונים לעזור לכם להתחיל את דרככם מאחורי הבר.
איך אפשר לעשות קורס ברמנים עם מים וצבעי מאכל?
עקרונית ניתן לתרגל את הקורס על מים וצבעים אבל כמובן שעדיף לתרגל עם אלכוהול אמיתי, כי ככה אפשר לקבל פידבק מהמדריך על הקוקטייל שעשית. במשך כל השבוע למדת, חרשת את החומר ואתה מגיע לקורס ואז תעצום את העניים ותתחיל לדמיין שאתה צריך להכין קוקטייל וויסקי סאוור ואז אתה לוקח את המים הצהובים, והמים הירוקים, שם קרח, מנער ומוזג והסאוור שלך מוכן!!! מה מוכן? בלי אלכוהול? עכשיו תתעורר זה לא חלום, בבר מאסטר אתה לוקח וויסקי אמיתי, סאוור אמיתי שם קרח, מנער ומוזג והסאוור שלך מוכן!!! אבל הפעם תוכל לטעום, לתת למדריך לטעום ולקבל פידבק אמיתי.
באילו משקאות משתמשים בקורס?
בר מאסטר עובד עם כלל היבואנים בארץ, וככזה מתחייב להעניק לתלמידים את מגוון הטעימות הגדול ביותר בענף בתי הספר לברמנים בישראל. בחלקו העיוני של הקורס טועמים את כל המותגים המוכרים: אבסולוט, פינלנדיה, סטולי, ג‘ימסון, בושמילס, ג‘וני אדום, לפרוייג, גלן פידיך, ג‘ק דניאלס, פור רוזס, ועוד מאות מותגים נוספים.
איפה אתם נמצאים?
 • הרצליה ספיר 2 הרצליה פיתוח (מרכז בר מאסטר הרצליה)
 • תל אביב מועדון "הפינגווין", יהודה הלוי 43 (מרכז בר מאסטר ת"א)
 • אשדוד פאב "בונגוס", האורגים 20 אזור התעשיה
 • באר שבע "אינטרפול", מרכז ביג ב"ש.
 • ירושלים ה"פאב השקוף", קינג ג‘ורג 41 (מרכז העיר מעל קפה ג‘ו)
 • ראשל"צ פאב "פרויד", המכבים 16, אזור תעשיה ישן
 • חיפה והקריות פאב "אלפנט", צומת מגה, רחוב האצטדיון 4, קרית חיים
עוד משהו?
עוד הרבה הפתעות נעימות ומדליקות מחכות לך במהלך הקורס. אבל בינתיים אנחנו לא מגלים…
זהו, החלטתי שאני רוצה לעשות הרבה יותר כסף!
אז למה אתה מחכה? תתקשר עכשיו, הירשמו למסלול המתקדם לברמנים BarMaster Live ותתחיל לעשות הרבה יותר כסף יותר מהר! ככה זה שאתה יותר טוב מאחרים.