למידע נוסף

צרו קשר!

למידע נוסף השאירו פרטים

סדנאות

סדנת קוקטיילים

לקבוצות

אצלכם בבית, במשרד או אצלנו בבר. בר מאסטר מציעה סדנת קוקטיילים עם חוויה מיוחדת בה תיחשפו לאומנות הכנת הקוקטיילים אשר הפכה שם דבר בעולם. הסדנה קלילה וחווייתית בה אתם תהיו הברמנים ותכינו יחד עם המדריך מגוון קוקטיילים מיוחדים שאותם תוכלו להכין גם בבית. סדנת קוקטיילים מומלצת לזוגות, לגיבוש קבוצות ולאירועים חברתיים משמחים במיוחד.

משך הסדנה

120 דקות

הסדנה מומלצת ל:

8-25 משתתפים

מיקום הסדנה

בבית | במשרד | אצלנו בבר

לתיאום והזמנה
סדנת קוקטיילים

סדנת קוקטיילים

תכנית הסדנה

ברוכים הבאים לסדנת הקוקטיילים של בר מאסטר- ביה"ס הרשמי לברמנים בישראל. סדנה הקוקטיילים שלנו היא סדנה בסטייל אחר ומלאה בניחוחות וטעמים ומועברת ע"י בכירי המיקסולוגים בישראל שזכו והשתתפו בתחרויות הברמנים בארץ ובעולם!

מה קורה בסדנה?

המפגש מתחיל בקוקטייל פתיחה אישי כדי "לשבור את הקרח". משם נתחיל סדנת קוקטיילים מיוחדת שבה אתם תהיו הברמנים. נתחיל במבוא קצר הכולל היכרות עם כלי הבר והכוסות, טכניקות הכנת הקוקטיילים, וסקירה של המשקאות הדרושים כדי להכין קוקטיילים מושלמים גם בבית. משם ניכנס לעניינים ונתחיל לשקשק  קוקטיילים מיוחדים במגוון סגנונות. מה שמיוחד בסדנה של בר מאסטר זה שאתם הברמנים מאחורי עמדת הבר ותכינו את הקוקטיילים יחד עם המדריך שילווה אתכם שלב אחרי שלב. תחזיקו את הבקבוקים, תמזגו לשייקרים, תשקשקו כמו המקצוענים, תמזגו לכוסות ותקשטו יפה, והכי חשוב תגישו ותשתו את כל הקוקטיילים שהכנתם. הסדנה מועברת ע"י מדריך מוסמך מבית הספר אשר מאחוריו רזומה מקצועי בעולם הבר עם המון כריזמה ויכולת "להחזיק" קבוצת אנשים. אל תתפשרו על מדריך ללא עבר והווה מקצועיים.

 

מבנה הסדנה:

♦ נשיקות וחיבוקים וקוקטייל פתיחה

♦ סקירה של כלי הבר והכוסות

♦ סקירת המשקאות לבר הביתי

♦ משתתפי הסדנה משקשקים קוקטיילים עם המדריך

♦ שותים ונהנים

♦ סיימנו ! תקבלו חוברת עם כל המתכונים

splash-gray