למידע נוסף

צרו קשר!

למידע נוסף השאירו פרטים

סדנאות

סדנת

וויסקי

אוהבים את המשקה המיוחד הזה? הסדנה הזאת בשבילכם ! סדנת הוויסקי שלנו תחשוף בפניכם עולם שלם של תרבות, היסטוריה, ניחוחות וטעמים של וויסקי. במסגרת הסדנה נצא למסע מרתק בראי ההיסטוריה של המשקה, החל מהרגע בוא נולד, התפתחותו והתפשטותו ברחבי העולם ובמדינות בהם הפך המשקה לסמל תרבותי ולמסורת שורשית, סדנת וויסקי ניתן לקיים בבית, במשרד או אצלנו בבר. רוצים לדעת עוד? כנסו "לפרטים נוספים"  או השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם עם כל המידע. הסדנה מועברת ע"י מדריך מוסמך מבית הספר בעל ידע והבנת מעמיקה בעולם הוויסקי

משך הסדנה

120 דקות

הסדנה מומלצת ל:

6-15 משתתפים

מיקום הסדנה

בבית | במשרד | אצלנו בבר

לתיאום והזמנה
סדנת וויסקי

מה הסדנה כוללת

סדנת וויסקי

ברוכים הבאים לסדנת הוויסקי של בר מאסטר - ביה"ס הרשמי לברמנים בישראל. הסדנה מרתקת ומיוחדת וכוללת בתוכה מסע אל מדינות הוויסקי המסורתיות בהם הפך המשקה לסמל תרבותי ונלמד איך צמח המשקה מן המנזרים האפלוליים של סקוטלנד ואירלנד ועד לקדמת הברים של היום.

מה קורה בסדנה?

במסגרת סדנת הוויסקי שלנו נצלול אל סיפורו המיוחד של המשקה, נדלג בין מדינות הוויסקי המסורתיות ונכיר את הסיפורים והאגדות, היריבויות והפוליטיקה, תהליכי הייצור והמאפיינים המיוחדים של המשקה בכל מדינה. סדנאות וויסקי מלוות לכל אורכן בטעימות של וויסקי ומועברות ע"י מדריך וויסקי מוסמך מבית הספר.

 

 

מבנה הסדנה?

♦ מבוא לעולם הוויסקי

♦ מדינות הוויסקי המסורתיות

♦ תהליכי הייצור ומאפיינים

♦ טעימות וויסקי

♦ קוקטיילי וויסקי

 

splash-gray