למידע נוסף

צרו קשר!

למידע נוסף השאירו פרטים

סדנאות

סדנת קוקטיילים

פתוחה

תמיד רציתם להכין קוקטיילים מיוחדים בבית אבל לא ידעתם איך עושים את זה? סדנת הקוקטיילים שלנו היא הסדנה המושלמת בשבילכם. הסדנה מיועדת לזוגות, יחידים או לכל שרוצה להצטרף לסדנת קוקטיילים מיוחדת לברמן הביתי שמתקיימת אצלנו בבר. במסגרת הסדנה תכירו את איזה כלים ואביזרים צריך כדי להכין קוקטיילים מושלמים בבית, תיחשפו לטכניקות מיוחדות, תלמדו איך מחברים בין מרכיבים, איך משלבים בין טעמים ואיך בונים קוקטייל מנצח. הסדנה פעילה ואקטיבית בה משתתפי הסדנה מכינים את הקוקטיילים יחד עם המדריך. הסדנה מועברת ע"י מיקסולוג בכיר מבית הספר

המועד הקרוב: 19.12.19 שעה 17.00

משך הסדנה

120 דקות

הסדנה מומלצת ל:

8-12 משתתפים

מיקום הסדנה

אצלנו בבר

לתיאום והזמנה
סדנת קוקטיילים פתוחה

סדנת קוקטיילים

תכנית הסדנה

ברוכים הבאים לסדנת הקוקטיילים של בר מאסטר- ביה"ס הרשמי לברמנים בישראל. סדנה הקוקטיילים שלנו היא סדנה בסטייל אחר ומלאה בניחוחות וטעמים ומועברת ע"י בכירי המיקסולוגים בישראל שזכו והשתתפו בתחרויות הברמנים בארץ ובעולם! סדנת קוקטיילים פתוחה היא סדנה מרתקת ומיוחדת המיועדת ליחידים, זוגות ולכל מי שרוצה ללמוד להכין קוקטיילים בבית ולהיות חלק מהחוויה המיוחדת הזו.

סדנת קוקטיילים פתוחה היא סדנת מיקסולוגיה העוסקת בעולם הקוקטיילים הקולינרי והיא מלאה בניחוחות וטעמים. הסדנה מועברת ע"י מיקסולוג בכיר מבית הספר שזכה והשתתף בתחרויות ברמנים בארץ ובעולם, כך שמדובר בסדנת קוקטיילים בסטייל אחר. הסדנה מתחילה בקבלת פנים קצרה עם קוקטייל פתיחה אישי כדי "לשבור את הקרח", משם נתחיל להכיר את כלי הבר, האביזרים והמשקאות שצריך כדי להכין קוקטיילים טובים גם בבית. בסדנת המיקסולוגיה נראה איך מרכיבי המטבח משתלבים בקוקטיילים – פירות וירקות, עשבי תיבול תבלינים ומגוון של תוספות ותיבולים. נראה איך משלבים בין מרכיבים, איך מחברים בין טעמים ואיך בונים קוקטייל מנצח. מה שמיוחד בסדנה זה שאתם הברמנים מאחורי הבר. המדריך יזמין אתכם להצטרף אליו להכין את הקוקטיילים יחד איתו. אנחנו משוכנעים שתהיה לכם חוויה מיוחדת שטרם נתקלתם.

תכנית הסדנה:

♦ חיבוקים ונשיקות וקוקטייל פתיחה

♦ כלי הבר והכוסות

♦ סקירת המשקאות לבר הביתי

♦ כיצד בונים קוקטיילים מנצחים

♦ משתתפי הסדנה משקשקים קוקטיילים

♦ שותים ונהנים

♦ סיימנו ! תקבלו חוברת עם כל המתכונים

splash-gray